pránické léčení

harmonizační setkání...

Pránický facelift a tvarování těla

Rozzáření vaší vnitřní i vnější krásy

Energetická úprava obličeje je úžasnou bezdotykovou péčí o krásu. Toto ošetření bych nazvala vyloženě blahodárnými kosmetickými lázněmi. Zvýrazňuje zejména vnitřní krásu. Změna je markantní ihned po ošetření, kdy se celá tvář klienta rozzáří, projasní a získá větší elasticitu. Je to způsobeno tím, že se ošetřují všechny vrásky a jizvy na celé tváři, uvolňuje se z nich stres, staré a toxické energie, uložené a potlačené emoce. Tím se zadržované napětí může uvolnit a tkáň se vrací do přirozeného stavu. Skrze pránický facelift můžeme ošetřit třeba i pokleslá oční víčka, váčky pod očima či podbradek.  

Oblasti od krku dolů již nazýváme tvarování těla. Nádhera této techniky spočívá k rozjasnění a rozzáření vztahu sama k sobě, k větší chuti a radosti ze života. Působí v mnoha úrovních a aspektech.  

První setkání:

1,5 hodiny2.390 Kč

Balíčky:

3 x 1 hodina6.180 Kč

5 x 1 hodina10.300 Kč

  

Přijď si společně zameditovat, odpočinout si a nechat se vyživit silou světelné a vyživující energie, která proudí skrze speciální léčivé krystaly.

Cítíš se skvěle = vypadáš skvěle. Vypadáš skvěle = cítíš se skvěle.

Upozornění: Na ošetření přijďte, prosím, bez make-upu. Po ošetření je na 24 hodin omezeno sprchování a blízký kontakt s dalšími osobami ve smyslu objetí a vzájemných doteků.  

U jednorázového pránického faceliftu a tvarování těla je v celkovém čase zahrnut úvodní rozhovor přibližně na 20min, který je zároveň vstupním ošetřením pro následné balíčky. 

První setkání:

1,5 hodiny2.390 Kč

Balíčky:

3 x 1 hodina6.180 Kč

5 x 1 hodina10.300 Kč