tantra

posvátné setkání...

tantra pro muže

Tantrická masáž

Je součástí celku, kterým se tantrické učení zabývá. Tantrická masáž má za cíl potěšení, oživení a radost. Je vždy jedinečná a unikátní. Proto je dobré mít pro masáž záměr nikoliv však očekávání. Rituál tantrické masáže zahrnuje úvodní energetickou očistu, masáž samotnou, závěrečnou meditaci a ukončení rituálu – rozloučení. Průběh je variabilní – prohřívání horkými ručníky, zcitlivování těla za pomocí kožešinek, peříček a jiných pomůcek, energetizování těla za pomoci důtek a jiných stimulačních nástrojů, tlakovou masáž bodů k rozproudění a oživení energie, celotělovou olejovou masáž dotekem i celým tělem s intimní nebo bez intimní části dle předchozí dohody, zklidnění, uzemnění a energetickou harmonizaci. 

* Masáž rozety v případě zájmu je zahrnuta v ceně, u kratších masáží + 500 Kč 

1,5 hodiny3.500 Kč

2 hodiny4.300 Kč

2,5 hodiny5.100 Kč

3 hodiny5.900 Kč*

4 hodiny7.500 Kč*

Tantrické léčení vajry

Cílem metody je zcitlivění. Pracuje se s oblastí podbřišku, třísel, perinea a pánve. Přijímající aktivně prozkoumává místa doteku a dechem se uvolňuje do zatuhlých oblastí, kde energie stagnuje. Rozvolňováním se místa oživují a energie začíná proudit. Přijímající se stává citlivější na jemnější doteky. Tato technika zahrnuje reflexologii penisu a protahování šourku. Pozitivní zkušenosti na fyzické úrovni mohou být prodloužení délky erekce a oddálení předčasné ejakulace.  
 
Orientační délka 2,5 – 3 hodiny včetně úvodního rozhovoru a závěrečného sdílení 

Po léčení doporučuji si nechat dostatek volného času na odpočinek a integraci.

1 setkání4.900 Kč

Balíčky:

3 setkání13.200 Kč

5 setkání21.000 Kč

Tantrické léčení rozety

Pro mnohé může být toto téma celoživotním tabu, avšak zvídavým jedincům se rozhodně vyplatí prozkoumat i tuto oblast. V zadečku bývá velmi pečlivě uschováno mnoho emočních témat a zranění projevujících se nepříjemnými pocity, stažením, rezistencí, bolestivostí. K mnohým místům se ani jinak než přes anální otvor nedostaneme – například k prostatě. Přes uvolnění fyzických sevření a propuštění emocí je možno začít prožívat potěšení v této oblasti a zakusit prožitek energetického těla. Muži při léčení rozety zažívají zkušenost penetrace.

Délka setkání: 2,5 hodiny

1 setkání4.900 Kč

Tantrické setkání na míru

Pro zkušené tantriky či bytosti pracující s energií může být výhodou objednat si setkání na míru. Na základě úvodního rozhovoru necháme vzniknout tantrické setkání přímo dle vašeho záměru.
Zažít můžete smyslnou péči kněžky lásky, probuzení vášně a divokosti energíí dračice, propojení se se živly, či bezdotykové opečování v energetickém poli. Posvátná sexualita nám umožňuje prožívat se v těle mnoha způsoby.

Orientací pro toto setkání je pouze časový rámec.

Délka setkání: 2,5 hodiny

1 setkání5.500 Kč

Čtyřruční masáž

V případě zájmu mohu nabídnout 4-ruční masáž se zkušenou kolegyní nebo kolegou.
Tuto službu, prosím, poptávejte v dostatečném časovém předstihu, abychom včas sladili termín, nejlépe týden až 14 dní předem. Intenzita víceručních dotyků je výrazně vyšší, proto obvykle stačí i kratší čas masáže.

Orientační časový rámec 2 hodiny.

1 setkání7.990 Kč

Privátní tantrická konzultace

Úvodní naladění. Jedná se o propojení a nacítění vzájemných energií a sympatií.     

Toto ladění má za záměr zjištění potřeb, přání, tantrické pokročilosti, zkušenosti a případné sestavení individuální tantrické cesty.  

Konzultaci je možné domluvit online nebo na neutrálním prostředí v kavárně, restauraci či na procházce v rámci Prahy. V případě konzultace ve studiu s drobným občerstvením bude účtován příplatek 600 Kč/ hodinu.

1 hodina1.111 Kč

1,5 hodiny1.666 Kč