tantra

posvátné setkání...

tantra pro ženy

Tantrická masáž

Je součástí celku, kterým se tantrické učení zabývá. Tantrická masáž má za cíl potěšení, oživení a radost. Je vždy jedinečná a unikátní. Proto je dobré mít pro masáž záměr nikoliv však očekávání. Masáž zahrnuje úvodní rituál s energetickou očistou, závěrečnou meditaci a ukončení rituálu – rozloučení. Průběh je variabilní – prohřívání horkými ručníky, zcitlivování těla za pomocí kožešinek, peříček a jiných pomůcek, energetizování těla za pomoci důtek a jiných stimulačních nástrojů, tlakovou masáž bodů k rozproudění a oživení energie, celotělovou olejovou masáž dotekem i celým tělem s intimní nebo bez intimní části dle předchozí dohody, zklidnění, uzemnění a energetickou harmonizaci. 

1,5 hodiny3.200 Kč

2 hodiny3.800 Kč

2,5 hodiny4.400 Kč

3 hodiny5.200 Kč

4 hodiny6.800 Kč

Otevírání chrámu srdce - masáž prsou

Jemná masážní technika určena speciálně pro ženské vnady. Ňadra jsou branou k srdci i jóni, tudíž jsou cestou k sexualitě. Masáž podporuje nejen fyzické zdraví prsou a jejich kondici, ale ulevuje i při náročném emočním vypětí. Je vhodná jako prevence onemocnění prsou i vzniku strií při hormonálních změnách. Čeká nás setkání v čisté ženské esenci, sdílení, vyslání záměru, úvodní rituál a spočinutí v náruči pečující ženy. Masážní olej může být obohacen o růžovou esenci, která podporuje otevírání srdce.

+ možný příplatek za domácí solný peeling 150 Kč sama ve sprše nebo rituální společná očista ve sprše 500 Kč.

2 hodiny2.800 Kč

Léčení pro ženy - léčení jóni včetně nebo bez tzv. vaginálního mapování

Léčení ženy je velmi citlivé téma. Obvykle si mě žena na léčení vybírá jako terapeutku – průvodkyni zcela záměrně. Chce se cítit v bezpečí a přijatá ve své přirozenosti i zranitelnosti, zejména pokud zažila nějaká ublížení v intimní oblasti. Dalším důvodem může být potřeba dosycení ženské energie, pokud je přijímající žena převážně v mužském jangovém nastavení. Důvěra v masáž od ženy místo od muže může být zapříčiněna obavou ze sexuální energie dávajícího muže, kterou některé ženy vnímají jako ohrožující a rušící z léčivého procesu. Naopak po několika tantrických léčeních v ženské esenci bývají ženy připraveny na tantrickou masáž s potěšením od muže nebo si mohou vybírat.

Přijímající žena je při léčení aktivní – učí se být v kontaktu se svým tělem, emocemi i pocity. Celý proces si řídí sama a zvědomuje si tak svůj vztah k vlastnímu tělu.
Většina témat, bloků a stagnující energie se nachází v oblastech podbřišku, třísel, pánve a perinea. Samostatným tématem mohou být jizvy po císařském řezu a nástřihy hráze. Přímá technika vaginálního mapování po rozvolnění okolí bývá většinou již méně problematická, pokud přijímající žena neřeší necitlivost, poranění po porodech nebo pocity a bloky po nepříjemných sexuálních zážitcích. Každé sezení je však individuální a nelze předem nic předjímat ani predikovat.
Tantrické léčení jóni umožńuje ženám více prožívat samy sebe, propojuje je s vlastní intimitou a sexualitou, otevírá bránu potěšení do dalších způsobů a forem prožívání extáze. Mnohé ženy při léčení nachází cestu k orgasmu, ke kterému při myšlence na výkon a snaze uspokojit partnera či předstírat nemají přístup. Ženy se stávají citlivější, vnímají více detailů, jsou živější, užívají si příliv energie i tvořivost. Vrací se jim úsměv na tvář, což je dobrý předpoklad pro spokojenost ve všech vztazích.

Orientační délka 2,5 – 3 hodiny včetně úvodního rozhovoru a závěrečného sdílení

Po léčení doporučuji nechat si dostatek volného času pro odpočinek a integraci.

1 setkání4.900 Kč

Balíčky:

3 setkání13.200 Kč

5 setkání21.000 Kč

Léčení rozety

Pro mnohé může být toto téma celoživotním tabu, avšak zvídavým jedincům se rozhodně vyplatí prozkoumat i tuto oblast. V zadečku bývá velmi pečlivě uschováno mnoho emočních témat a zranění projevujících se nepříjemnými pocity, stažením, rezistencí, bolestivostí. K mnohým místům se ani jinak než přes anální otvor nedostaneme. Přes uvolnění fyzických sevření a propuštění emocí je možno začít prožívat potěšení v této oblasti a zakusit prožitek energetického těla

2.5 hodiny4.900 Kč

Tantrické setkání na míru

Pro zkušené tantričky či bytosti pracující s energií může být výhodou objednat si setkání na míru. Na základě úvodního rozhovoru necháme vzniknout tantrické setkání přímo dle vašeho záměru. 
Zažít můžete smyslnou péči kněžky lásky, probuzení vášně a divokosti energíí dračice, propojení se se živly, jemný vyživující dotek či bezdotykové opečování v energetickém poli. Posvátná sexualita nám umožňuje prožívat se v těle mnoha způsoby. 

Orientací pro toto setkání je pouze časový rámec. 

2,5 hodiny5.500 Kč

Čtyřruční masáž

V případě zájmu mohu nabídnout 4-ruční masáž se zkušenou kolegyní nebo kolegou.
Tuto službu, prosím, poptávejte v dostatečném časovém předstihu, abychom včas sladili termín, nejlépe týden až 14 dní předem. Intenzita víceručních dotyků je výrazně vyšší, proto obvykle stačí i kratší čas masáže.

Orientační časový rámec 2 hodiny.

1 setkání7.990 Kč

Privátní tantrická konzultace

Úvodní naladění. Jedná se o propojení a nacítění vzájemných energií a sympatií.     

Toto ladění má za záměr zjištění potřeb, přání, tantrické pokročilosti, zkušenosti a případné sestavení individuální tantrické cesty.  

Konzultaci je možné domluvit online nebo na neutrálním prostředí v kavárně, restauraci či na procházce v rámci Prahy. V případě konzultace ve studiu s drobným občerstvením bude účtován příplatek 600 Kč/ hodinu.

1 hodina1.111 Kč

1,5 hodiny1.666 Kč