pránické léčení

harmonizační setkání...

Pránické léčení je bezdotykové harmonizování pomocí životní energie

Pránické léčení pomáhá znovu nastartovat samouzdravovací procesy v lidském těle a dále je podporuje.

Základní principy léčení jsou skenování – měření aury a jednotlivých čaker (energetických center), očista, energetizace a stabilizace.

Jinak řečeno nacítění energetického pole člověka, odstranění nakažené energie a doplnění prány čili životní síly a její stabilizace.

Nemoc i jakákoliv nerovnováha systému se nejprve projeví v oblasti tvz. energetického těla (aury) a až poté se projevuje na fyzické úrovni. Proto je pránické léčení vhodným preventivním nástrojem pro pravidelnou očistu a regeneraci.  

Jedno ošetření obvykle trvá 20 minut až 2 hodiny. Po ošetření trvá určitou dobu, než se energetické léčení projeví na fyzické rovině. Záleží to na mnoha faktorech, zejména pak na závažnosti tématu, problému, stupni poškození či nemoci, která se aktuálně řeší. U jednoduchých případů přichází úleva do několika minut až několika hodin, u složitějších třeba až po několika ošetřeních a u komplikovaných případů a chronických problémů je nutné pravidelné opakování. Dle závažnosti obtíží je vhodné využít i jiné formy léčení a vždy aplikovat celostní přístup. 

Pránická psychoterapie

Snižuje riziko vzniku psychických poruch, případně napomáhá zlepšení jejich stavu. Zabývá se také harmonizováním veškerých vztahů. Z aury a jednotlivých energetických center pročišťuje negativní emoční a myšlenkové formy jako jsou strachy, stres, úzkosti, deprese, smutek, vztek, podrážděnost, závislosti, negativní vzorce chování přejaté zejména v dětství, fobie a traumata. V dnešní hektické době lze použít ošetření také na projevy emoční nerovnováhy a rozrušenosti, nespavost, sexuální impotenci způsobenou psychickými faktory či přehnanou závislost na sexu – nymfomanii.  

Ve spirituální rovině čistí bytosti od negativních elementálů a entit a s nimi spojených myšlenkových a emočních forem. Přerušuje a uzdravuje nezdravá a toxická spojení jakéhokoliv druhu. Odstraňuje pouta a spojení od nežádoucích, vysávajících a toxických vztahů. Zaceluje je a nahrazuje je léčivou energií a prosvětluje skrze požehnání.

Přínosy pránické psychoterapie

 • jednoduchá a účinná terapie 
 • harmonizuje veškeré vztahy – vztah sama k sobě, vztahy rodinné, partnerské, obchodní a další 
 • ochrana aury i čaker před negativními okolními vlivy 
 • nerozebírá důvody a příčiny, nýbrž odstraňuje nerovnováhu  
 • odstranění negativních programů a vzorců z dětství 
 • pročištěním čaker se více projeví jejich pozitivní aspekt, čímž do života zveme větší hojnost, tvořivost, sebehodnotu, sebelásku, jasnou komunikaci 
 • u jednodušších témat časově nenáročná terapie na přibližně 30 minut 
 • lze aplikovat i na dálku 

Léčení krystaly - Pranic Crystal Healing

Krystaly jsou dary Matky Země. Jsou to vědomé bytosti, které velmi pomáhají při léčení. K léčení se využívají speciální druhy a tvary krystalů. Jejich síla záleží na jejich čistotě a vztahu s vlastníkem krystalu. Léčitel se o bytosti krystalů stará tak, že je pravidelně očišťuje, programuje, nabíjí čerstvou pránickou energií z přírody a propojuje je s léčivou a světelnou energií Zdroje. Tím lze výrazně zvýšit jejich léčivou energii a zkrátit dobu léčení. Skrze krystaly lze léčit jak bílou tak barevnou pránou, lze je využít v pránické psychoterapii a jsou nedílnou součástí pránického tvarování těla a energetického faceliftu.

Pokud si budete přát, mohu pro Vás nebo pro Vaše blízké očistit a posvětit krystaly a šperky. Očista šperků je obzvláště doporučena, pokud jsou zděděné nebo zděděné po zemřelé osobě. 

Pránický facelift a tvarování těla

Pránický facelift a tvarování těla je pokročilá technika moderní energetické medicíny. Z energetického pohledu je naše fyzické tělo hmotným otiskem toho energetického, proto je možné s tvarem energetického těla pracovat. Pro zdárné výsledky na fyzickém těle je nutné ošetření opakovat. Některé výsledky mohou být zjevné již po prvním ošetření a mohou vydržet po několik týdnů až měsíců, poté se však doporučuje opakování. Tato technika je bezpečná, nedoporučuje se při těhotenství, u malých dětí a u oslabených či nemocných pacientů, kde má prioritu léčení a uzdravování. Ošetření probíhá osobně za pomocí léčivých krystalů, pránické psychoterapie a je podpořeno Meditací spojených srdcí, kterou klient v průběhu tvarování či faceliftu provádí, což výrazně napomáhá uvolnění, relaxaci a umožňuje hluboký ponor do svého nitra.

Co lze energeticky tvarovat?

Celé tělo od krku dolů, zmenšení, zvětšení či zpevnění určitých partií těla dle požadavků klienta. Obvyklé zadání je zvětšení či zmenšení prsou, snížení váhy v souladu s omezením přejídání a úpravou jídelníčku. Pro ujasnění představy klienta jsou dobré obrázky, jak by si přál, aby po změně vypadal – tvar prsou, ideální váha, tvar zadečku apod. Hravost a tvořivost v energetickém světě je realitou nové doby a přeje připraveným.  

Příklady, kdy požádat o pránické léčení:

 • víra a důvěra v uzdravující léčivou energii 
 • potřeba celkové očisty a energetické harmonizace 
 • péče o sebe v rámci prevence a pozitivní přístup k celé své bytosti 
 • podpora a očista pro terapeuty a pracovníky ve službách světla 
 • potřeba celkové relaxace a zklidnění na mnoha úrovních  
 • nastartování sebeuzdravovacích schopností těla 
 • ochota zkoumat a objevovat nové způsoby podporující celkové zdraví 

Příklady možných ošetření: 

 • bolesti hlavy, očí, uší, migrény, krvácení z nosu, bolesti zubů a po zubařských zákrocích, bolesti v krku, bolesti pohybového aparátu (zad, ramen, rukou, kolen, nohou) 
 • horečka 
 • nemoci a potíže trávicího, dýchacího (včetně onemocnění covid a postcovidového syndromu), oběhového, vylučovacího systému a pohybového aparátu (pohmožděniny, zlomeniny, artritida atd.) 
 • onemocnění kůže, cukrovka, onemocnění štítné žlázy 
 • předoperační a pooperační energetická péče – malé i velké zákroky 
 • podpora hojení zlomenin, popálenin, řezných ran, hojení jizev, otrava jídlem, cysty 
 • posílení imunitního a obranného systému těla 
 • zmírnění únavy, při celkové slabosti a vyčerpanosti, stresu a napětí 

Před ošetřením nutno upozornit předem při stavech:

 • těhotenství
 • onemocnění srdce
 • vysoký krevní tlak
 • pohlavní nemoci
 • rakovina
 • leukémie
 • nemoci jater

Žádost a souhlas je nutný pro léčení:

 • malého dítěte
 • nesvéprávného či umírajícího
 • při závislosti na drogách, tabáku, alkoholu a jiných omamných látkách
reference

Prožitky mých klientů

Pránické léčení bylo pro mne velmi zajímavé. Nebylo mi dobře nemohla jsem pořádně dýchat rýma a kašel. Cítila jsem jak Martina projíždí tělo . Nastala velká úleva na plicích a u srdce. Nejzajímavější a hlavně úlevné bylo pročištění jednotlivých čaker. Opravdu jsem cítila ulehčení. Do fyzického těla to přicházelo později. Je krásné zažít takovouto pomoc. A poté se udržovat ve stavu zdraví❤️
Hana Š
Celý kontakt s Martinou byl opravdu velmi příjemný a vřelý. Léčení a pročišteni čaker mi bylo velice příjemné a měla jsem pocit, že se na mě Martina napojila natolik, že mi viděla do hlavy i do morku kostí. Odcházela sem spokojená a vyrovnaná což mi vcelku vydrželo dosud (cca 2 měsíce) Dříve jsem měla občasné úzkostné stavy, nyní téměř vymizely. Neumím říci, zda mi pomohlo pouze pránické léčení, ale určitě se stalo jednou ze součástí mých uzdravovacích procesů. Myslím, že s Martinou ještě někdy uvidíme.
Petra S.
Sama cítím práci s energií a čím dál více jsem schopna léčit jen rukama. U Martiny Magdaleny jsem cítila nejen to - dotýká se na mnoha úrovních včetně energetického těla a dělá to čistě a s láskou.
Alžběta
Pránické liečenie s Martinkou som chcel skúsiť zo zvedavosti. Bol som trochu skeptický, že by liečenie na diaľku mohlo fungovať, no bol som milo prekvapený že počas online rozhovoru s Martinkou som cítil ako sa vo mne uvoľňuje energia. Veľmi sa mi páčil samotný zámer liečenia, ktorý sme si určili - prečistiť energiu a zbaviť sa blokácií v tele.
Mároš
13/2 jsem absolvovala Pranic Healing s paní Martinou Magdalenou a bylo to něco neuvěřitelného. Ano na začátku, vystoupily na povrch strachy a úzkosti, ale ty se terapií rozpustily a odešly. Po dlouhé době jsem se cítila tak krásně a lehce. Takový krok ke své podstatě. A co bylo úžasné, že v obličeji jsem byla jak panenka. PS: ono se muže zdát, že se nic neděje, ale dějí se velké věci. Děkuji 🙂
Petra

Více o pránickém léčení na blogu

Pránické léčení

Pranic Healing

O zakladateli Pranic Healing® Pranic Healing® je dílem a odkazem zakladatele čínského původu Mistra Choa Kok Sui, který se narodil

číst dál »