blog

Pranic Healing

O zakladateli Pranic Healing®

Pranic Healing® je dílem a odkazem zakladatele čínského původu Mistra Choa Kok Sui, který se narodil v roce 1952 v Cebu na Filipínách a z fyzického těla odešel v roce 2007. Byl žákem Mahaguruji Mei Linga. Většinu svého života se zabýval studiem esoterických nauk, léčebných systémů, náboženstvími i jógou. Své znalosti a zkušenosti ověřoval, jak osobně tak i laboratorně a jasnovidecky. Jeho darem byla jednoduchost, konkrétnost a jasnost při předávání informací. Více než 20 let intenzivně cestoval po mnoha zemích a učil, napsal přes 20 knih, založil mezinárodní centrum pro pránické léčitele Institute for Inner Studies, nadaci Word Pranic Healing Foundation, pro hladovějící, chudé a na podporu po živelných pohromách, dále založil ašram Arhatické jógy v Indii v Púně. Dnes funguje po celém světě mnoho center pro pránické léčení, které Mistrovu myšlenku pro větší blaho na celém světě šíří dále.

Pránické léčení je věda, která používá přírodní zákony, jež lidé neznají nebo si je neuvědomují. “Zázraky jsou fantastické události, které využívají zákonů přírody, jichž si většina lidí není vědoma. Zázraky neporušují přírodní zákony, naopak jsou na nich založeny!“

Mistr Choa Kok Sui

Léčitelé pránického spolku v ČR i ve světě

Vážné případy vyžadující intenzivní či specifickou pránickou péči konzultujeme v tzv. pránickém konziliu se zkušenými léčiteli u nás i po celém světě. Dlouhoudobé léčení či akutní péči poskytujeme v týmech.

Podpořit rozvoj Pranic Healing v ČR můžete i Vy

Jak? Například tím, že se také stanete pránickým léčitelem a rozšíříte povědomí o energetickém léčení ve své rodině i okolí. Naučíte se techniky, jak snadno, rychle a účinně pomáhat sobě i ostatním. Pokud Vás zajímá více a máte zájem se přidat do rodiny Pranic Healing – ozvěte se.

Další možnost je příspěvek na transparentní účet spolku, který slouží například pro klienty, kteří potřebují akutní ošetření a jsou ve finanční tísni. Tento účet slouží pro překlad knih do češtiny. Spolek již úspěšně přeložil a vydal dvě knihy, a to Pokročilé Pránické Léčení a Dosažení Jednoty s Vyšší Duší. Násedovat bude kniha Duchovní Podstata Člověka.

Výše příspěvku je individuální. Dar můžete zaslat na bankovní účet: 2901769625/2010, který je pro tyto účely vytvořen. Do poznámky stačí napsat dar na/za léčení, nebo kniha, příspěvek na rozvoj spolku a pod.

Předem děkujeme za Vaše dary a žehnáme Vám hojností. Spolek Pranic Healing ČR

Více se o aktivitách spolku dozvíte zde.

Sdílejte:

Další články:

Martina Magdalena

Jsem bytost jdoucí po cestě, jsem průvodkyní, zastávkou i ukazatelem

Díky učení, které jsem načerpala, nyní kráčím ve službě světla, lásky, energie, vědomí i vášně života. Své dary a naplnění realizuji skrze tantrické masáže, pránické léčení, pořádání ženských i smíšených kruhů, rituálů, tantrických setkání, a láskyplných kakaových ceremonií. 

Mé oblíbené články
Mé služby