Martina Magdalena

o mně...

Jsem bytost jdoucí po cestě, jsem průvodkyní, zastávkou i ukazatelem.

„Poletím!“ řekla housenka.

A všichni se smáli. 

Všichni, kromě motýlů. 

Jsem od dětství vášnivá cestovatelka. Zjistila jsem, že cestovat lze různými způsoby a že to, co mě při cestování naplňuje, je svoboda, radost z objevování nového a zejména pak pocit proudění energie – napojení. Při cestování jsem se vždy propojila se svojí duší a vracela se tak sama k sobě – DOMŮ. Během cest po různých místech na planetě jsem prožila plno magických a mystických momentů, které formovaly můj další život, a připravovaly mě na další cesty.

Od fyzických výletů jsem se postupně dostala i k výletům spirituálním. Tímto vás na obě tyto cesty srdečně zvu – máme k nim totiž úžasný dopravní prostředek a tím je naše tělo, palivem je naše energie a cestou je naše vědomí, které nemá hranice.

A jelikož věřím na princip energetické vzájemnosti, harmonii a rovnováhu, přináším skrze sebe vše, co jsem během svých cest nasbírala i zapomněla, abych si mohla rozpomenout a vrátit se sama k sobě – domů, do svého středu, do svého srdce, do svého těla a umožnit prozkoumat tuto jedinečnou cestu podobně naladěným bytostem.

Jsem vděčná za všechny učitele a mistry, které jsem na své cestě životem potkala, které ve svém životě mám, kteří mě provází i za ty, kteří již odešli do jiných sfér. Díky učení, které jsem načerpala, nyní kráčím ve službě světla, lásky, energie, vědomí i vášně života. Své dary a naplnění realizuji skrze tantrické masáže, pránické léčení, pořádání ženských i smíšených kruhů, rituálů, tantrických setkání, a láskyplných kakaových ceremonií. 

Můj seberozvoj

(10/2017 – 07/2018)

Spojení tantrické a šamanské cesty ženy ke své vnitřní síle, svobodě a k plnému prožívání své sexuality, seznámení se s technikami kvantové fyziky – formování vytoužené reality, umění jak si správně přát.

modernikurandera.cz

(2018 – 2019)

Účast a asistence na různých workshopech pro ženy:  

Večery pro ženy s Tao Tantrou ( 03/2018 – 12/2018)   

Víkend s Tao Tantrou – Láska a sexualita ženy  

Krásná, zdravá a živá prsa (09/2018) – celodenní workshop  

Sedm tváří ženy / sedm závojů (01/2019 – 06/2019) – Hluboká transformace ženské sexuality a spirituality, sebepoznání a upevnění vědomí sebe sama skrze sedm energetických center – čaker.  

Posvátná milenka (07/2019)   

www.alchymiesrdce.cz

Mahámudra Vesmírná meditace srdce (08/2018)

Meditační Event Aktivace Třetího Oka (09/2019)

Protančete se energií silových zvířat (2019)  – motýl a metamorfóza , duhový had, tvořivá pavoučice…  

www.nusta.cz  

Umění žít, umění zemřít (10/2018 ) 

www.druna.cz/umeni-zit-umeni-zemrit  

Univerzální zkušenost  (11/2018) – o ztrátě, umírání, odpoutávání se a smíření. Ztráta našich blízkých, ztráta majetku, zaměstnání, jistot – to vše může být důvodem k pádu a neštěstí, ale i branou ke šťastnému a naplněnému životu. 

Transformace stínu do osobní svobody (DARK EROS 1 – 4) – (04/2019 – 08/2020 ) – Jan Komeda

Tantrické masáže (07/2019 – 08/2020)

Kouzlo vědomého doteku a výuka tantrické masáže (M1)

Joni a Vajra – léčení, oživení a vaginální mapování (M2)

Umění intimních masáží (M3)

Orgasmus od A do Z (M4)

Tantrická masáž v profesionální praxi (M5)

www.umenimilovani.cz

Neboli usebrání se. Je tradiční indiánský rituál, přechodový rituál a meditační praxe. Cesta usebrání se je o tom zůstat sám v přírodě a s přírodou 3 dny a 3 noci, jen vy a celý vesmír. Jde o propojení s vaší životní silou, vůlí, smyslem, záměrem a vašimi prosbami, modlitbami. Zde se dotknete sami sebe, svého těla a duše, vašich andělů a démonů. Můžete lépe rozumět vaší současné situaci, vašim vztahům, problémům, potřebám, životnímu poslání. Vision quest je o vás a tom, co je uvnitř vás. Ne co ostatní chtějí abyste dělali, ale o tom, co musíte udělat, protože cítíte, že to nesmíte minout. Hledání vize je jedinečná cesta jak rozšířit hloubku svého vědomí.

Vision Questy jsem absolvovala pod záštitou Jorge Redtail Hawk Arenivara

srpen 2020 – Východní směr – Slovensko Brána

červen 2021 – Jižní Směr – Nesměň 

Roční tantrický výcvik: Posvátné tělo – vášnivý duch (07/2020 – 05/2021 / 4 bloky)

www.cestytransformace.cz

2022

Základní pránické léčení

Pokročilé pránické léčení

Pránická psychoterapie  

Pránické léčení krystaly  

Pránický facelift a tvarování těla

Dosažení jednoty s vyšší duší 

pranic-healing.cz

 2022

Kašmírská Tantrická Masáž

www.swamianahata.com/ktm-cz-czech

reference

Prožitky mých klientů

Tantrická masáž s Martinou Magdalenou byla opravdu posvátným rozmazlením. Byla úžasně napojena na to, co jsem v danou chvíli potřebovala a po masáži jsem se cítila úžasně. Ohromně mě zaujalo, jak společně se mnou propojovala během celé masáže dech, pohyb a hlas, tři tantrické klíče k prožitku energie. Tantrická masáž, léčení s Martinou Magdalenou byla má první zkušenost Prostor na festivalu byl připraven tak nejlépe, jak mohl být
Alžběta
Martinu jsem si vybrala pro svou první zkušenost s profesionální tantrickou masáž, protože jsem jí zavnímala, jako někoho, kdo žije v pravdě a dokáže si krásně nacítit lidi, jejich energii, bloky apod., to se mi při masáži potvrdilo. Domluvily jsme se na to, že povede celou masáž intuitivně - neměla jsem konkrétní požadavek na léčení není jiné - a intuice jí vedle přesně tam, kde být měla. Byl to krásný zážitek a těším se na další.
Andrea Lisá
Masáže od Martiny mě zaujaly tím jak jsou atmosférou a formou uvolněné, různorodé. Zároveň je Martina velmi citlivá a vnímavá. Tantrická masáž mi přinesla uvolnění a naladění se na sebe.
Ondřej Nový
Od Martinky som príjmal tantrickú masáž niekoľko krát a pomohlo mi to viac sa uvoľniť do mojej sexuálnej energie a prežívať vzrušenie bez hanby a zábran. Dobrosrdečným a láskavým prístupom mi pomohla uvedomiť si zdravé hranice v sexualite vo vzťahu k ženám.
Mároš

Nejnovější články na blogu

Pránické léčení

Pranic Healing

O zakladateli Pranic Healing® Pranic Healing® je dílem a odkazem zakladatele čínského původu Mistra Choa Kok Sui, který se narodil

číst dál »