blog

Jak jsem se stala pránickou léčitelkou

Pránické léčení je jednou z cest, která mě hluboce oslovila zejména svou jemností a účinností a které jsem se začala od začátku roku 2022 věnovat. První seznámení s pránickým léčením bylo v roce 2020 skrze vedené Meditace Spojených Srdcí. Poté i díky osobní výborné zkušenosti jako klientky Josefa Helmicha, u kterého jsem později navštívila svůj první seminář Základního léčení pránou.

Výsledky a hloubka této jemné techniky mě velmi těší a přináší radost a naplnění. Efekty pránického léčení jsou až zázračné a značná úleva ošetřovaným přichází obvykle okamžitě nebo do několika dnů. Samozřejmě záleží na složitosti případu a tématu, které zrovna řešíme. Hlavní přínosy vnímám zejména pro prevenci a celkovou energetickou harmonizaci a očistu pro všechny bytosti, ale zejména pro pracující a terapeuty. Pracovníci ve službě dalším bytostem jsou v blízkém energetickém kontaktu s lidmi a obvykle je pro ně příjemnější sami se nechat pravidelně opečovat a dopřát si chvíli odpočinku a dobití energií. Za další bych zmínila, že je to úžasný nástroj a podporu fyzických, emočních, mentálních ale i spirituálních problémů, závislostí a nemocí. Výborně doplňuje a podporuje jakoukoliv oficiální léčbu.

Absolvovala jsem tyto kurzy Pranic Healing

  • Základní i Pokročilé léčení pránou
  • Pránická psychoterapie
  • Dosažení Jednoty s Vyšší duší
  • Léčení krystaly
  • Pranický facelift

V pránické cestě budu i nadále pokračovat.

Sdílejte:

Další články:

Pránické léčení

Pranic Healing

O zakladateli Pranic Healing® Pranic Healing® je dílem a odkazem zakladatele čínského původu Mistra Choa Kok Sui, který se narodil

číst dál »

Martina Magdalena

Jsem bytost jdoucí po cestě, jsem průvodkyní, zastávkou i ukazatelem

Díky učení, které jsem načerpala, nyní kráčím ve službě světla, lásky, energie, vědomí i vášně života. Své dary a naplnění realizuji skrze tantrické masáže, pránické léčení, pořádání ženských i smíšených kruhů, rituálů, tantrických setkání, a láskyplných kakaových ceremonií. 

Mé oblíbené články
Mé služby