tantra

posvátné setkání...

tantra pro páry

Pár je z tantrického pohledu posvátné spojení mezi Šivou a Šakti a jako takový je nedotknutelný a posvátný. Ctím každý pár a velice si vážím odvahy vědomě rozvíjet, zlepšovat či zpestřovat vztah. Společná tantrická chvíle v posvátném prostoru prohlubuje v páru vzájemnou intimitu a blízkost nejen na úrovni fyzických těl, ale nabízí cestu skutečného splynutí a propojení. 

Doporučuji jakoukoliv párovou aktivitu s partnerem konzultovat předem, vyjasnit si hranice. Obvykle dárek ve smyslu “překvapení” a přivedení partnera na masáž či setkání bez předchozí konzultace v páru způsobí spíše stres a rozjaření než propojení. Buďte i před příchodem na párovou masáž vědomí a těšte se na společný zážitek, laďte se na záměr společné masáže a diskutujte ho. Tím budete energii pro masáž budovat již předem a věřte, vyplatí se to!

Privátní tantrická konzultace

Úvodní naladění. Jedná se o propojení a nacítění vzájemných energií a sympatií.     

Toto ladění má za záměr zjištění potřeb, přání, tantrické pokročilosti a zkušenosti páru a případné sestavení individuální tantrické párové cesty.  

Konzultaci je možné domluvit online nebo na neutrálním prostředí v kavárně, restauraci či na procházce v rámci Prahy. V případě konzultace ve studiu s drobným občerstvením bude účtován příplatek 600 Kč/ hodinu.

1 hodina1.111 Kč

1,5 hodiny1.666 Kč

Párová tantrická masáž

Specifika tantrické masáže pro páry:

Masáž mohu poskytovat já s kolegyní nebo já a dávající muž. Obvykle je pro první zkušenost bezpečnější požádat o dvě ženy, případně zohlednit to, co Vás oba více vzrušuje a podporuje do prožitku. Rezervaci prosím s časovým předstihem min.14 dní předem.

Masáž může probíhat ve společném prostoru nebo v oddělených místnostech. Obě varianty mají svá pro a proti.

Společný prostor:

Pro: propojení páru, pár se může průběžně držet za ruce, dotýkat, podporovat se v prožitku skrze vnímání zvuku, prožitek lásky k partnerovi a vděčnosti, že je o oba pečováno

Proti: rozdílné prožívání, jinak nastoupaná energie, riziko hodnocení a posuzování

Oddělený prostor:

Pro: větší klid pro vnitřní prožívání ve vlastní energii, obdaření partnera důvěrou, láskyplné umožnění partnerovi přijímat péči a zároveň si užívat péči o sebe a následně se setkat

Proti: morální soudce, mentální kontrola partnera a toho co se děje vedle, spuštění emocí, otevření vlastních či vztahových témat

Dle preference páru bude nachystán prostor, proto je dobré toto nastavení vědět dopředu.

Přínosy tantrické masáže pro páry: 

  • obohacení dosavadního vztahu o nový společný prožitek 
  • masáž pro pár je intenzivnější, hlubší a otevírá nové možnosti ve vztahu 
  • otevřená komunikace v páru ohledně intimity, nastavení hranic, vyjasnění si otevřenosti a uzavřenosti vztahu pro další osoby  
  • možnost společného prozkoumávání a experimentu v bezpečném prostředí, které podporuje stabilitu vztahu a umožňuje šetrně řešit téma žárlivosti 
  • celý pár je opečován – oba jsou přijímající – dostávají masáž, ale zároveň i dávající – umožňují partnerovi odevzdat se v lásce a podpoře – tím může vztah velmi benefitovat 
  • společně můžete prožít tantrické mystické propojení mimo fyzická těla 
  • páry popisují společné prožitky jako energie typu: propojení, splynutí, blaženost, bezprostřední láska, svoboda, povznesení, extáze 

2 hodiny9.300 Kč

2,5 hodiny11.110 Kč

3 hodiny12.888 Kč

Individuální výukové tantrické setkání s párem:

Je vhodné pro páry, které chtějí proniknout do tantrické cesty, ale nejsou připraveni vstoupit do velké skupiny na kurzu. Toto setkání je nácvik tantrických praktik vhodných pro společný intimní život. Zahrnuty mohou být dechové techniky individuální i v páru, seznámení se s čakrami, výuka tantrické masáže pro zdraví a potěšení pro domácí použití. Setkání bude přizpůsobeno zkušenostem a potřebám páru na základě dohody a vzájemně stanovených hranic.

Při vyžádání další osoby do setkání –  např. modela či modelky pro ukázku masáže, bude cena navýšena o jeho či její odměnu. Při požadavku na dlouhodobější program po prvním zkušebním setkání, navrhnu balíček na míru. 

2 hodiny5.222 Kč

2,5 hodiny6.444 Kč

3 hodiny7.777 Kč

Společná péče o mou milovanou, mého milovaného

Společná péče o milovanou bytost je vhodná pro páry, které se chtějí pozorností a péčí rozmazlovat, hýčkat a užít si vzájemnost, blízkost s podporou zkušené a vědomé průvodkyně. Osobní setkání zahrnuje úvodní rozhovor, naladění se, zahajovací rituál, průběh dle individuální představy, fantazie a zkušeností páru, závěrečná meditace v láskyplném poli, ukončení rituálu. Krátké sdílení na závěr. 

Tuto službu doporučuji pro zkušené tantrické páry či velmi otevřené páry, které si užijí intimitu s další osobou. Zároveň se páry mohou touto zkušeností a ochutnávkou naladit na společnou hlubší tantrickou cestu. Benefit získává jak přijímající tak dávající partner. Jelikož je tantrická masáž hluboký prožitek, který si zaslouží prostor na doznívání a integraci, je vhodné si naplánovat raději dvě sezení, obzvláště pro nováčky. 

Při požadavku na vzájemnou výměnu masáže v páru je nutné započítat 1,5 hodinový prostor na občerstvení, regeneraci a doznívání před výměnou. V čase setkání je započítána konzultace a sdílení před a po masáži. Pro páry s jasnou představou postačí konzultace předem po telefonu nebo online – jako bonus je tato úvodní 30-ti minutová konzultace zdarma. Pokud se bude jednat o delší přípravu a více konzultací, cena za každých dalších 30 minut je 250 Kč

Co může společná péče zahrnovat:

Fantazii se meze nekladou v rámci zachování pravidel hygieny a dohodnutých hranic.  

Společně můžeme pro partnera nachystat rituál uctění, ocenění a vyjádření hlubokého poděkování. Pokud partner či vztah prožívá přechodovou fázi svého vývoje, můžeme ji podpořit tím, že něco starého a nefunkčního odstřihneme a vyšleme nový záměr pro další období.  

Partnera můžeme společně namasírovat, různě se ho dotýkat, projevovat mu pozornost a péči, jakou si bude přát, mohu Vás také provést dechovým cvičením meditací. Můžete si vyzkoušet nějaké cvičení, které zlepší Vaše dovednosti ve vztahu. 

Velmi vítané a podporující je si připravit vlastní playlist z partnerových oblíbených skladeb nebo skladeb, které Vás jako pár propojují. Můžete partnerovi přinést malý dárek, který mu předáte jako symbol a upomínku speciálního setkání.  

Můžete si s dostatečným předstihem objednat tantrická peříčka či rukavičky nebo důtky, či si přinést vlastní pomůcky. 

2 hodiny5.222 Kč

2,5 hodiny6.444 Kč

3 hodiny7.777 Kč