ženské kruhy

setkání vědomých žen...

V ženském kruhu se navracíme k tradicím, kdy se ženy stýkaly a pobývaly spolu bez společnosti mužů.

V tomto prostoru máme možnost zažívat absolutní přijetí, podporu, důvěru, uvolnění a péči.

Můžeme zde odložit všechny naše role, povinnosti i úkoly a být jen samy sebou.

Užívat si energii plynutí i chaosu, prožívat naše pocity a emoce, protože i to jsme MY.

Během ženského kruhu můžeme zažít velmi silnou, podpůrnou energii, pocity sounáležitosti až sesterství, napojit se na zdroj síly a energie ve svém těle. Navázat nové kontakty a přátelství, získat nové zkušenosti, rozšířit si náhled na různá témata. Obohatit se zkušenostmi dalších žen a vyživit se ženskou esencí. Síla spojení a souznění načerpaná při setkání v ženském kruhu nám pomáhá v těžkých životních situacích.

Jaké ženy chodí na ženské kruhy?

Do kruhu má právo vstoupit každá žena, kterou setkání jasně a zřetelně volá. Zrovna tak může přijít ta, která cítí obavy a strach – také to je způsob volání. Žena, která své dary zná, i ta, která je právě hledá, žena na cestě, žena hledající i žena ztracená. Vítaná je každá žena bez ohledu na věk, zkušenosti, vzdělání či vyznání. 

 Každá žena v sobě nese jedinečnou esenci, moudrost a medicínu, kterou kruh obohacuje a inspiruje. Pojďme společně tvořit, sdílet, zpívat, tančit, meditovat, zažít rituály a prožívat posvátnost přítomného okamžiku mezi námi. 

Jak ženský kruh s Martinou Madalenou probíhá?

Na začátku kruhu společně vytvoříme oltář, požádáme o ochranu a vedení, zapálíme středovou svíci vytvořenou speciálně pro ženská setkání a tím otevřeme kruh. Vzájemně se propojíme a přivítáme se.  Na kruzích si tykáme, což je projevem rovnosti a vzájemnosti. Obvykle je součástí kruhu tanec, sdílení, práce s tělem, zpěv, meditace a nějaké praktické cvičení či rituál. Každý kruh je jedinečný a nikdy neprobíhá stejně. Stejné téma, cvičení či rituál pokaždé prožíváme jinak v nové verzi sebe sama s novými zkušenostmi, pocity a emocemi.  

Inspirací jsou mi zkušeností z ženské cesty, šamanismu, tantry a pránického léčení a toho, co mě v životě oslovilo a posunulo. Mnou vedené kruhy jsou velmi plynoucí a intuitivní, jejich obsah se může změnit na základě aktuální situace, potřeb, přání a témat přítomných žen. 

Nejdůležitější pravidlo kruhu je, že co se na kruhu stane a sdílí, vždy v kruhu i zůstává a nešíří se dál. Tím si umožňujeme vzájemně se otevřít a vstupovat do své síly i zranitelnosti. 

Na závěr kruh opět společně uzavřeme, rozpustíme a rozloučíme se. 

V čem přijít na ženský kruh?

V pohodlném volném oblečení, ve kterém se cítíte příjemně a žensky (ideální jsou šaty nebo dlouhá sukně).

Co s sebou na ženský kruh?

Záleží na prostoru, kde se kruh pořádá. Pokud není k dispozici nic pod sebe, je dobrá karimatka, deka či meditační polštářek. Vhodné jsou drobné předměty na oltář, které si chcete nabít energií, kterou na kruhu společně vytvoříme. Drobné občerstvení vždy potěší. Uzavíratelnou láhev na pití. Hodit se mohou psací potřeby. 

Ženská zranění skytá v Tobě Ti mohou pomoci otevřít jen ženy a jen ženy Ti je mohou pomoci přeléčit. Uzdravit se ale musíš sama. Toto rozhodnutí za Tebe jiná žena udělat nemůže. Děkuji všem ženám za mysterium vzájemného léčení a uzdravování.

reference

Prožitky mých klientů

Nikdy mě ženské kruhy nelákaly. Poté co jsem absolvovala svůj první ženský kruh s Martinou a Míšou na kurzu Kvantry, jsem absolutně změnila názor a považuji je vždy za to nejlepší z kurzu a nenechám si je nikdy ujít i jako samostatné akce. Ta hloubka ženského propojení, kterou umí vytvořit je neuvěřitelná a absolutní. Vytvoření atmosféry čistého bezpečí a důvěry, možnost se otevřít všemu, projít si vším, co potřebujeme, hluboké momenty a uvědomění, sdílení...přichází spousta odpovědí a AHA momentů... K Martince mám absolutní důvěru, vidí očím neviditelné...Děkuji za ženské kruhy s Martinkou
Jana
Ženský kruh by měla prožít každá žena. Najde tam velkou podporu od ostatních, načerpá inspiraci z témat ostatních žen, zažije něco nového, nechá se opečovat a zároveň dá péči jiné ženě.
Romana Cupalová
Ženský kruh je úžasný nezapomenutelný zážitek. Víc se prohloubit do role ženy je to nezapomenutelný zážitek 💝. Martinko, jsi úžasná milá žena na svém místě.
Blažena

Nejnovější články na blogu

Pránické léčení

Pranic Healing

O zakladateli Pranic Healing® Pranic Healing® je dílem a odkazem zakladatele čínského původu Mistra Choa Kok Sui, který se narodil

číst dál »