tantra

posvátné setkání...

Tantrické setkání je potkání se v posvátném prostoru v podobě dvou bytostí

Potkávají se jak naše fyzická těla, tak naše “neviditelná” těla i naše energie a vědomí.

Proto je každé setkání unikátní a jedinečné a pokaždé přináší něco nového. 

Společně budujeme a navyšujeme energii za účelem objevování orgasmického potenciálu lidského těla, který může vést až do stavu rozšířeného vědomí. 

Průběh setkání

Setkání probíhá v příjemném a bezpečném prostředí v moderním prostoru. Je možnost využít sprchu před i po masáži. Je zde další místnost, kterou lze zajistit při masáži pro páry v oddělených prostorech.

Setkání začneme v civilním oblečení rozhovorem s drobným občerstvením. Při něm probíhá vzájemné nastavení hranic a ladění se na průběh setkání a jeho záměr. Jakmile je vše vyjasněno, převlečeme se do sarongů. Samotné setkání zahájíme úvodním rituálem s energetickou očistou vykuřovadlem – obvykle bílou šalvějí a vyšleme záměr.

Já jsem průvodkyní – masérkou, ale důležitá je i aktivní účast přijímajícího, zejména  pravidelné a hluboké dýchání, pohyb a zvukové projevy v průběhu celé masáže, nikoliv však doteky a interakce, které od vlastního prožívání odvádí a zaměřují pozornost jinam. 

Závěr masáže je integrační a nejdůležitější částí rituálu. Jedná se o spočinutí ve vlastní energii a hluboké meditaci. Nakonec krátce posdílíme. 

Přínosy tantrického setkání

 • hluboká relaxace a uvolnění 
 • masáž jako projev sebelásky – čas na sebe, péče o sebe přináší potěšení 
 • oživení a rozproudění energie v oblasti pánve 
 • zkvalitnění intimního života a způsobu jeho prožívání  
 • změna přístupu k sexualitě jako takové 
 • nácvik prožívání rozšířeného orgasmu v celém těle 
 • otevření se citlivosti, emočnímu prožívání, vnímavosti 
 • nové vize a vhledy pro osobní i pracovní život  
 • změna způsobu nahlížení na sebe sama 
 • zbavení se tlaku na výkon – zejména u mužů 
 • úleva od stresu  
 • vytváření zdravých hranic v oblasti intimního života 
 • nácvik oddálení předčasné ejakulace u mužů 
 • prozkoumání vlastních potřeb, tužeb a fantazií a schopnost komunikovat je  
reference

Prožitky mých klientů

Tantrická masáž s Martinou Magdalenou byla opravdu posvátným rozmazlením. Byla úžasně napojena na to, co jsem v danou chvíli potřebovala a po masáži jsem se cítila úžasně. Ohromně mě zaujalo, jak společně se mnou propojovala během celé masáže dech, pohyb a hlas, tři tantrické klíče k prožitku energie. Tantrická masáž, léčení s Martinou Magdalenou byla má první zkušenost Prostor na festivalu byl připraven tak nejlépe, jak mohl být
Alžběta
Martinu jsem si vybrala pro svou první zkušenost s profesionální tantrickou masáž, protože jsem jí zavnímala, jako někoho, kdo žije v pravdě a dokáže si krásně nacítit lidi, jejich energii, bloky apod., to se mi při masáži potvrdilo. Domluvily jsme se na to, že povede celou masáž intuitivně - neměla jsem konkrétní požadavek na léčení není jiné - a intuice jí vedle přesně tam, kde být měla. Byl to krásný zážitek a těším se na další.
Andrea Lisá
Masáže od Martiny mě zaujaly tím jak jsou atmosférou a formou uvolněné, různorodé. Zároveň je Martina velmi citlivá a vnímavá. Tantrická masáž mi přinesla uvolnění a naladění se na sebe.
Ondřej Nový
Od Martinky som príjmal tantrickú masáž niekoľko krát a pomohlo mi to viac sa uvoľniť do mojej sexuálnej energie a prežívať vzrušenie bez hanby a zábran. Dobrosrdečným a láskavým prístupom mi pomohla uvedomiť si zdravé hranice v sexualite vo vzťahu k ženám.
Mároš

Více o tantře na blogu

Oblíbené

O historii tantry

Slovo TANTRA pochází ze sanskrtu a znamená – tkát či splétat – sjednocovat. Je to spirituální cesta, která propojuje duchovno

číst dál »